Naše stavby

Certifikáty

Certifikát společnosti

Jak se staví dřevostavba

Dřevostavby a dřevěné domy od spoelčnosti ECOSTAVBY s.r.o. jsou sestaveny z masivních lepených  trámů o síle 105 x 140 mm, dřevo pochází z urostlých zdravých stromů. U srubových trámů používáme dvojitý spoj pero-drážka, který zaručuje vynikající pevnost a stabilitu srubové stavby.

 

V rozích jsou trámy spojovány tradičním zámkovým  spojem. Naše lepené trámy jsou slepeny ze tří fošen vysušených ve specializovaných sušičkách na normu vlhkosti 14-16%. Konstrukce z vysušených lepených trámů zaručuje dokonalou pevnost a stabilitu srubové stavby. V lepených vysušených trámech nevznikají  hluboké trhliny jako, když je trám vyroben z jednoho kusu.

 

Na zateplení dřevostavby se používá vysoce tepelně a zvukově zpracovaný materiál (izolační vata). Poté se provádí rozvody elektřiny, vody, odpadů a topení. Následuje usazení dřevěných roštů, na které se posléze utváří vlastní interiérové zdi, na výběr jsou dřevěné obklady (palubky), sádrokarton nebo u vnitřních stěn dřevěného domu ponechání masivního trámu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace